Kadın Hemşire 54 Kilo Eroinle Yakalandı

Malatya’da Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 53 kilo 950 gram eroin ele geçirdi, gözaltına biri kadın iki şüpheli tutuklandı. Tutuklanan kadının bir üniversite hastanesinde hemşire olduğu öğrenildi.

16 Eylül 2021 341 views 0

Malatya’da narkotik polisi durdurduğu bir otobüsteki 2 yolcunun eşyalarının arasına gizlenmiş 53 kilo 950 gram eroin ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Malatya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Kale ilçesi yol uygulama noktasında durdurulan otobüste 2 yolcunun eşyalarında yapılan arama sonucu, 53 kilo 950 gram eroin ele geçirildi. Konu ile ilgili 2 şahıs hakkında TCK 188 suçundan işlem yapıldığı belirtilirken, adli makamlara sevk edilecekleri kaydedildi.

Doğu illerinden batıya gitmekte olan bir yolcu otobüsünü, Elazığ- Malatya karayolu Kale ilçesi yakınlarında durduran Narkotik Polis, biri kadın iki yolcunun şüpheli hareketlerini fark etti. Bu kişilerin bagajdaki eşyaları arasında nane kutularının içerisine gizlenmiş olarak toplam 41 paket halinde 53 kilo 950 gram eroin bulundu.

Eroinle ilgili olarak, biri Malatya haricindeki bir ilin üniversite hastanesinde hemşire olduğu belirlenen kadın olmak üzere iki kişi gözaltına alındı.

Sorgularının tamamlanmasından sonra Malatya Adliyesi’ne sevk edilen iki şüpheli, mahkemece tutuklandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Malatya