EYMS başarılı orta saha oyuncusu Yıldırım,”Erol Bulut iyi bir sistem oturtu.”

20 Aralık 2017 337 views 0

Nurettin Soykan Tesisleri’nde antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan orta sahanın başarılı ismi Murat Yıldırım önemli açıklamalarda bulundu.

Murat Yıldırım , “Galatasaray karşısında iyi mücadele ederek defansif oynayarak değil, atağa çıkarak hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Ligin lider takımından 3 puan almak tabii güzel bir duygu. İnşallah bu güzel oyunu diğer maçlarda da sergileyerek 3 puan alarak yolumuza devam ederiz.

Murat, son haftalardaki başarılı performansı ile ilgili şunları söyledi:

“Performansımı en iyi şekilde sahaya yansıtabiliyorsam bunda baş mimar elbette hocamızdır. E.Yeni Malatyaspor’u hakikaten güzel bir oyun sistemi ile yönetiyor. Antrenmanlarda çok çalışıp, rakiplerimizi iyi analiz ediyoruz. Ne yazık ki 5-6 hafta gol sıkıntısı yaşadık. En sonunda da Galatasaray’a patladık. İyi oynayarak kazandığımız için mutluyuz. Yenildiğimiz maçlarda da iyi oynamıştık.Taraftarların bizi tribünden desteklemeleri de inanılmaz güç katıyor. Onun için tek bir maçta değil her maça onları bekliyoruz.”

İlk yarının son haftasındaki Kayserispor maçından umutlu olduğunu belirten Murat, “Kayserispor maçına odaklandık.Onlarda ligde iyi performans sergiliyor.Kesinlikle galibiyet için gideceğiz. Alacağımız 3 puan Malatyaspor’a yakışacaktır. İnşallah galip gelerek devre arasına daha rahat gireceğiz.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya