Başkan Çakır’dan, Başsağlığı Mesajı

Başkan Çakır’dan, Başsağlığı Mesajı

18 Şubat 2016 380 views 0

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Diyarbakır’da şehit düşen hemşerimiz Astsubay Mehmet Ali Dinç için başsağlığı mesajı yayınladı.

Başkan Çakır’ın mesajı şöyle: “Güvenlik güçleri tarafından bölücü terör örgütüne karşı yürütülen operasyonlar sırasında hemşerimiz Astsubay Mehmet Ali Dinç’in şehadeti, bizleri derin bir üzüntüye sevk etmiştir. Devletimizin kararlı tutumu, emniyet güçlerimizin başarılı operasyonları ile sonu yaklaşan terör örgütü ve destekçileri, şuursuzca, kalleşçe, haince saldırılar gerçekleştirmektedirler. Başta terör örgütü ve onun destekçileri olmak üzere bütün dünya anlamalı ki bu işin sonu yakındır. Bütün ülke topraklarının kanla sulandığı ülkemizin birliği ve dirliği için bu aziz milletin her ferdi seve seve canını vermeye hazırdır. Astsubay Mehmet Ali Dinç kardeşimiz vatanı ve milleti uğruna canını veren kahraman bir evladımızdır.

Geçmişte nice badireler atlatan aziz milletimiz dün olduğu gibi bugün de derin feraseti, basireti ve akl-ı selimi ile bu alçakça yapılan saldırıların da üstesinde gelecektir. Her zaman olduğu gibi gün millet olarak birlik ve beraberlik günüdür.

Şehidimiz Astsubay Mehmet Ali Dinç’e rahmet, ailesi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun, vatan sağ olsun.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ