Başkan Gürkan, Malatya Valisi Toprak’ı Ziyaret Etti

Başkan Gürkan, Malatya Valisi Toprak’ı Ziyaret Etti

19 Haziran 2016 526 views 0

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Valisi Mustafa Toprak’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, ” Burada güzel hizmetleri hep beraber yaparız diye düşünüyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Osman Güder, Malatya Valisi Mustafa Toprak’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Gürkan, “İzmir büyük bir il olması münasebetiyle büyükşehir olarak güzel bir şehir. Umarım burada güzel hizmetleri hep beraber yaparız diye düşünüyorum. Sizin gelmenizle birlikte Malatya yeni bir şevk ve heyecan kazandıracağı kanaatindeyim. Netice itibariyle sizin bekrauntunuza baktığımda hep başarılı sayfaların dolu olduğunu gözlüyoruz. İnşallah Malatya’ya da bu başarılı sayfalar eklenir diyorum.Tekrar sizlere hoş geldiniz, hayırlı olsun diyorum” dedi.

Malatya Valisi Mustafa Toprak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Battalgazi ilçesinin Türkiye’nin özü olduğunu söyledi. Vali Toprak, “Başkanımla ilk defa İzmir’de fuar münasebetiyle karşılaştık. Dolayısıyla kalbi bir gönül bağı var. Malatya’yla olan gönül bağı ve başkanımızla oluştu. Dolayısıyla burada çalışacak olmaktan hakikaten büyük onur duyuyorum. Malatyalıya ve Malatyalı kardeşlerimize ve Malatya’ya hizmet etmek bizim için görevdir ve o görevde tebliğ edilmiştir. İmkanlarımız ve kabiliyetlerimiz doğrultusunda elimizden ne geliyorsa, gerek idarenin kamu kurumlarının iyi çalıştırılması adına, gerek kamu kurumları ile yerel yönetimlerin beledilerimizin diyaloglarının ve imkan paylaşımının daha iyi bir noktaya gelmesi adına, gerekse yapılacak ve yapılabilecek projeler için pozisyonumuz itibariyle katkı sağlayacağımızı her zaman hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Battalgazi Malatya’nın özü. Türkiye’nin de özü.Bir şehre girdiğinizde şehrin kimliği ve kültürünü ve durumunu yansıtıyor çevre. Hakikaten bu anlamda insanın pozitif içerisine geliyor. Burayı diğer yerlerden ayırıcı bir özellikler farkı var.Girdiğinizde şehir yüzünüze gülümsüyorsa, gülümsemede öyle olur. Kent mobilyası dediğimiz yerler yenileniyorsa, yıpranmamışsa bu böyledir” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ