Başkan Kızıldaş, Yaşlıları Ziyaret Etti, İhtiyaçlarını Sordu

Başkan Kızıldaş, Yaşlıları Ziyaret Etti, İhtiyaçlarını Sordu

08 Ocak 2016 406 views 0

Arguvan’da yoğun kar yağışı nedeniyle evlerinden bile çıkmakta zorlanan yaşlı vatandaşları Arguvan Belediye Başkanı evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, yaşlıları ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu, Evde Bakım Hizmeti projesini anlatarak Arguvan Belediyesi olarak gerekli temel ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi

Göreve geldiği günden beri yapmış olduğu sosyal faaliyetler ile halkın beğenisini kazanan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan’da yaşayan yaşlı, kimsesiz ve hasta vatandaşları evinde ziyaret ederek ilçe halkına vermiş olduğu önemi bir kez daha göstermiş oldu. Başkan Kızıldaş, daha önceden tespit ettirdiği ilçede yaşayan yaşlı, yalnız yaşayan ve hasta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek onlarla sohbetler edildi, sorunlar dinlendi, ihtiyaçlar tespit edilerek bu ihtiyaçların ‘giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatı verdi.

İlçedeki yaşlılara moral ziyaretinde bulunan Başkan Kızıldaş, yaşlıları ziyaret etmenin kendisine verdiği mutluluğu dile getirdi.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, son olarak “Yaşlılarımız dünden bugüne değerlerimizi gelecek kuşaklara yansıtan, bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük emeği olan yaşlılarımız en değerlilerimizdir. Biz de belediye olarak bunun bilincinde olup onlara yönelik hayatlarını kolaylaştırıcı ve onlara destek olan ‘Evde Bakım Hizmeti’ projesi ile onlara destek olmaya çalışıyoruz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ