Bem-Bir-Sen Kadın Kolları Maski Genel Müdürü’ne Ziyaret

Bem-Bir-Sen Kadın Kolları Maski Genel Müdürü’ne Ziyaret

07 Mart 2016 433 views 0

Memur-Sen’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası (BEM-BİR-SEN) Malatya Kadın Kolları Başkanı Sultan Alan ve Kadın Kolları üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir’i ziyaret etti.

BEM-BİR-SEN Malatya Kadın Kolları Başkanı Sultan Alan, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir’in kadınların çalışma şartlarını kolaylaştırma adına çok ciddi adımlar attığını belirterek, “Ben de MASKİ çalışanıyım. Genel Müdürümüz iş hayatımızı kolaylaştırma adına çok önemli adımlar attı. Bu vesile ile kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir ise, “Kadınlarımızın eğitimli, sorgulayan, üretime ve yönetime aktif bir şekilde katılan bireyler olmaları, ülkemizin aydınlık geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. MASKİ olarak, sahip oldukları hakları en iyi biçimde kullanan kadınlarımıza yaşamın her alanındaki desteğimiz sürecek. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Ziyaretinin ardından MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, BEM-BİR-SEN Malatya Kadın Kolları Başkanı Sultan Alan ve üyelerine çeşitli hediyeler verdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya