BİMYAD Genel Merkezinden Evren’e Hayırlı Olsun Ziyareti

BİMYAD Genel Merkezinden Evren’e Hayırlı Olsun Ziyareti

09 Şubat 2016 402 views 0

Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu üyeleri 4 yılda bir gerçekleştirilen Olağan genel kurulunda esnaf oylarının büyük çoğunluğunu alarak güven tazeleyen mevcut başkan Ali Evren’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkan Apohan ziyarette yaptığı açıklamada Yeniden güven tazeleyen Ali Evren beyi tebrik ediyoruz. Ali Evren Malatya ile özdeşleşmiş bir isim. Malatya açısından, esnaflar açısından ve Esnaf ve Kefalet Kooperatifi açısından önemli bir sima.

Ali bey Daha modern işletmelerin kurulmasına öncülük yaparak, daha yüksek potansiyele sahip küçük işletmelerin büyüyerek üretimde söz sahibi işletmeler olmasında büyük katkılar sağlıyor. Başkanımızı BİMYAD yönetim kurulu adına tebrik ediyor, yeni dönemin hayırlı olmasını diliyoruz.”

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek” Günümüzde özellikle internet medyası çok hızlı gelişiyor. Cepten, bilgisayardan kısaca teknolojiyi kullanarak haberlere, bilgiye en kısa zamanda ulaşma imkânı sağlayan İnternet medyasını kutluyorum.

Genel Merkezin Malatya olması ise ayrı bir güzellik. Başkan Selim Apohan ve yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. Birbirinden değerli haber sitelerinde esnaflarımızla bizler arasında köprü vazifesi gören BİMYAD üyesi gazetecileri tekrar tebrik ediyorum.dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ