Birlik ve Beraberlik İçin Dilek Balonu Uçurdular

Birlik ve Beraberlik İçin Dilek Balonu Uçurdular

07 Mart 2016 394 views 0

Gençlik konseyi başkanlığının organizesi ile kapalı çarşı üzerinde beşyüz genç 100 adet dilek feneri balonunu birlik ve beraberlik dileyerek gökyüzüne gönderdi.

Gençlik konseyi 100 adet dilek fenerini birlik ve beraberlik dileyerek gökyüzüne gönderdi.

Pazar Günü akşam saatlerinde kapalı çarşı üzerinde gerçekleştirilen organizasyonda her görüşten ve her fikirden 500 genç kardeşlik için toplanıp dilek feneri balonlarını birlik ve beraberlik için gökyüzüne gönderdi. Konu ile alakalı açıklama yapan Gençlik Konseyi Başkanı Ahmet Bayduz, şu ifadeleri kaydetti;

” Birlik ve Beraberliğe bir fener de sen yak” Sloganı ile çıkmış olduğumuz bu güzel ve anlamlı projede Gençlik Konseyi olarak üzerimize düşeni yaptık. Her görüşten ve her fikirden gençler ile beraber gökyüzüne dileğimizi dileyerek gönderdik. Bu projemiz sadece sosyal sorumluluk  ve farkındalık yaratmak için gerçekleştirdiğimiz organizasyondu. Her zaman ellerimiz  ve avuç içlerimizi semaya doğru kaldıracağımızı ve her zaman  Vatanımızın bölünmez bir bütün  olduğunu, hepimizin kardeşçe, ayrım yapmadan yaşadığını, birlik ve beraberlik için de yaşamımızı sürdürmeye devam edeceğimizi dua ederek, Yaradanın huzuruna dua ile gelerek belirtmemiz lazım. Gerçekleştirdiğimiz bu projede üyelerimizin tutumu ve beraberce aynı projede bulunması beni çok mutlu etti. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.”diyerek sözlerini tamamladı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ