Budan” 30 Bin Mektup Toplandı”

Budan” 30 Bin Mektup Toplandı”

02 Mart 2016 293 views 0

TOPLANAN MEKTUPLAR ADRESLERE ULAŞTIRILIYOR

Budan” 30 Bin Mektup Toplandı”

Malatya’da Geçtiğimiz hafta İnsani Yardım ve Terörü Telin Platformu tarafın ‘Terörü Kınıyorum, Askerime Polisime Yazıyorum’ isimli mektup kampanyası sonrası Basın toplantısı düzenlendi.

HİMYAÇDER, EMŞAV, Önce Vatan Derneği ve OBA-DER tarafından oluşturulan İnsani Yardım ve Terörü Telin Platformu, ‘Terörü Kınıyorum, Askerime Polisime Yazıyorum’ isimli mektup kampanyasında toplanan mektuplar HİMYAÇDER Genel Başkanı İnsani Yardım ve Terörü Telin Platform sekreteri A. Ece Budan kısa süre olmasına rağmen 30 bin mektup yazıldığını belirtti.

Malatya’nın Battalgazi ilçesi Halep Caddesinde bulunan HİMYAÇDER Genel merkezinde basın toplantısıyla kampanyanın sonucu hakkında bilgiler verildi.

Platform Sekreteri A. Ece Budan yaptığı açıklamada “ Öncelikle gözünü kırpmadan canını veren Şehitlerimize yüce Rabbimden Rahmet ve Ailelerine sabırlar dilerim. Yararlılara Allah’tan acil şifalar diler Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyoruz.

Tek vatan, Tek Millet, Tek Bayrak için teröre geçit vermeyen canını hiçe sayan bu vatanın huzuru ve birliğini korumak için kar, kış demeden illerde, ilçelerde ve dağlarda görev yapan Kahraman Askerlerimiz ve Polislerimiz bizler için Vatan, Şeref, Namus mücadelesi veriyorlar.

Sizlerinde bildiği gibi Malatya insanı yardım ve Terörü Telin Platformu olarak başlatmış olduğumuz mektup kampanyası sürecinde 30 bin adet mektup toplanarak kampanya sonlandırılmıştır.

Bu kampanya sürecinde bizlere destek veren herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Sözlerimi bitirmeden önce Türk milletinin olmazsa olmazı Ezan dinmez, Bayrak inmez, Vatan bölünmez diyoruz.

Tüm kahraman Askerlerimiz ve Polislerimizin Allah Yar ve yardımcıları olsun. Toplanan mektupların gönderileceği yerler ise şöyle;

Silopi İlçe Jandarma Komutanlığı, Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü, Cizre İlçe Emniyet müdürlüğü, Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Silopi İlçe Jandarma Komutanlığı, Sur İlçe Emniyet müdürlüğü, Mardin İl Emniyet müdürlüğü, Şırnak 23. Jandarma Sınır Komutanlığı, Cizre İlçe Jandarma Komutanlığı, Mardin Nusaybin İlçe Emniyet müdürlüğü, Mardin Kızıltepe İlçe Emniyet müdürlüğü, Diyarbakır Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır Çınar İlçe Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır Bismil İlçe Emniyet Müdürlüğü, Cizre Şehit Murat Alançay Polis Merkezi, Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı, Hakkâri Yüksekova İlçe Emniyet müdürlüğü, Mardin Derik İlçe Emniyet müdürlüğü, Şırnak İl Emniyet müdürlüğü, Silopi Gürümlü Tabur Komutanlığı, Diyarbakır 8 Ana Jet Üssü Komutanlığı, Hakkari İl Emniyet müdürlüğü.

Toplanan Mektuplar Platform üyeleri tarafından Posta yoluyla adreslerine gönderildi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ