Çocuk Evlerine Beş Yıldızlı İftar

İİBF’liler (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezun ve Öğrencileri) Derneği ile Malatya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evlerinde kalan çocuklara iftar yemeği verildi.

24 Haziran 2015 435 views 0

İftar yemeğine İİBF’lier Derneği Başkanı Murat Karaca, Çocuk Evleri Sorumlusu Mehmet İRSİN, çocuk evleri eğitimcileri ve çocuklar katıldı.

İİBF’liler Derneği Başkanı Murat Karaca, sosyal olarak korunma ihtiyacı duyan çocuklara yönelik toplumsal farkındalığın artmasının çok önemli olduğunu ve Malatya’da faaliyette bulunan işletmelerimize bu alanda önemli sorumluluklar düştüğünü ifade etti.

Sözlerine bir ilin kalkınmasının sadece iyi kar eden kurumların sayısının artmasıyla gerçekleşemeyeceğini, bunun yanı sıra toplumsal sorunlara duyarlılığın da aynı hızla artması gerektiğini vurgulayarak devam eden Karaca, Hilton Otelin çocuklarımızı otelinde ağırlamasının, özellikle bu güzel ayda bunu yapmasının, diğer işletmelerimize de örnek teşkil edeceğini ve çözümü zor gibi görünen birçok meselenin STK ve İşletmelerin ortak çalışmalarıyla giderilebileceğini ifade etti.

Karaca, Malatya Girişim Grubunun göstermiş olduğu bu örnek projenin diğer işletmelerimizce de benimseneceğine inandığını ve bu güzel etkinliğin düzenlenmesindeki katkılarından dolayı Hilton Oteli Genel Müdürü Haluk Bilgili’ye ve çalışanlarına çocuklar adına teşekkür ettiğini belirtti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ