Emlakçılar Odasından Başkan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

20 Mayıs 2015 482 views 0

EMLAKÇILAR ODASI YÖNETİMİ, BAŞKAN GÜRKAN’I ZİYARET ETTİ

Malatya Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetleri ve emlak sektöründeki son durum konuşuldu.

Ziyarette konuşan Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül, “Bu yoğunlukta bizlere zaman ayıran başkanımıza teşekkür ediyor, görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, “Bizim belediyecilikteki yaklaşımımız, katılımcı belediyecilik anlayışımız olmazsa olmazımızıdır. Sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi örgütlerin fikirleri bize şehri yönetirken hep yol haritası oluyor. Bu sebeple Malatya Emlak Odası başkanı ve yönetim kurulunun ziyaretlerinden dolayı onlara teşekkür ediyorum. Gürkan Ziyarette:” arkadaşlarımızla Malatya’daki emlaklarla ilgili durumlar nedir, şu andaki gidişat hangi yöne doğru bunların bir değerlendirmesini yapacağız. Bizler belediye olarak emlak raişlerinin vergilerinin ve daha bir çok parametrelerin daha iyi olması noktasında neler yapabiliriz, onların istişarelerini yapacağız” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ