Emniyet Müdüründen Sıcak Karşılama

Emniyet Müdüründen Sıcak Karşılama

25 Şubat 2016 441 views 0

BİMYAD (Bassın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulu Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette BİMYAD ile ilgili bir konuşma yapan Apohan,” BİMYAD derneğimiz yaklaşık 1 yıldır kurulmuştur. Derneğimizin amacı güncel siteleri bünyemizde barındırmak ve Malatya’da habercilik konusunda doğru ve ahlaklı, tarafsız haberciliği benimsetmektedir. Bu çerçevede siz değerli Emniyet Müdürümüzü de ziyaret ettik. Türkiye’de Malatya huzur anlamında ilk 10 sırada yer alması, Müdürümüz Urhal’ın ve Emniyet teşkilatımızın başarısı olarak görmekteyiz. Bu bağlamda Tüm Emniyet teşkilatımızı kutluyoruz.”ifadelerini kullandı.

Malatya Kentimiz için elbirliğiyle hareket etmemiz lazım diyen BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan,”Kentimiz için siz Emniyet teşkilatımızla birlikte hareket etmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu anlamda çeşitli asayiş haberlerini abartmadan içeriği tam anlamıyla öğrenerek yayınlamak ve halka bu şekilde servis etmek gerekir düşüncesindeyiz.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ise,” BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim Kurulunu burada ağırlamaktan dolayı memnun olduğumu belirtmek isterim. Basın mensubu arkadaşlarımız şehrin aynasıdır. Bu anlamda sizlere başarılar diliyorum ”şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ