Federasyon Başkanından İl Müdürlüğümüze Ziyaret

Federasyon Başkanından İl Müdürlüğümüze Ziyaret

08 Ocak 2016 383 views 0

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan OZANOĞLU Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı ziyaret etti.

Ziyarete Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan OZANOĞLU, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kemal DENİZ,  Malatya Halk Oyunları İl Temsilcisi Metin SEÇER, Halk Oyunları Hakemleri Selahattin BOZDEMİR, Soner YOLAL katıldı.  Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’yı makamında ziyaret eden , Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan OZANOĞLU; Malatya da Halk Oyunlarına vermiş oldukları desteklerden dolayı İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’ya  teşekkür etti.

İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI ise ‘’ Halk oyunları, öyle bir branştır ki, bizim içimizden, özümüzden ve tarihimizden kaynaklanmaktadır. Halk oyunları bizim milli branşımızdır, özümüzdür ve kendi öz kültürümüzdür, bu yüzden halk oyunlarına ayrı bir önem ve emek vermekteyiz. Bu bağlamda Halk Oyunları branşımıza 2015 yılında 100.000 TL üzerinde yatırım yatık. Bundan sonraki süreç te de Halk Oyunları branşına her türlü desteği vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’nın konuşmasının ardından Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan OZANOĞLU İl Müdürü Mustafa Sadi FINDIKLI’ya plaket hediye etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ