Gençlik Konseyi Müsiad Ziyaretinde

Gençlik Konseyi Müsiad Ziyaretinde

25 Ağustos 2016 344 views 0
Gençlik Kurulu Derneği ve Gençlik Konseyi Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Müsiad İl Başkanı Mehmet Balin’i Ziyaret etti. Ziyarette Konuşan Başkan Ahmet Bayduz sözlerine Darbeyi kınayarak başladı. Bayduz;
“Sayın Müsiad İl Başkanım ve Değerli Gençlik Konseyi ailesi,Bilindiği üzere, 15 Temmuz Milletimize, Devletimize, Hükümetimize, Demokrasimize ve Milli İrademize yapılan en büyük ihanettir.
Bu ihanetler tarihimizde, beyaz sayfalarımızda ve hafızalarımızda kara bir leke olarak yerini almıştır.
İnanıyorum ki Ülkemizi ve Milletimizi en güzel günler beklemektedir. Gençlik Konseyi olarak 15 Temmuzda ve sonrasında meydanlarda olduğumuz gibi daha öncesinde de meydanlarda ve sahalardaydık. İlk Kurduğumuz günden itibaren gençlerin yanında olduk ve Milletimizin özlediği gençliği yetiştirmek için büyük adımlar attık. Şu an olduğu gibi Ülkemiz için fidanlarımızı yetiştirmeye devam ediyoruz. Bu fidanlarımızı yetiştirirken, Müsiad İl BaşkanımızMehmet Balin gibi İlimizin Kanaat önderlerinin fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanmamız lazım.  Bugün bizi ağırlayan ve Bilinçli Gençlik yetiştirmemiz için yol gösteren Değerli Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
Müsiad İl Başkanı Mehmet Balin ise, Gençlik Konseyi Genel Başkanına ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Balin;
“Değerli Genç Başkanımız Ahmet Bayduz ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Tarihimizin sayfalarında en karanlık bir gün olarak yerini aldı. Milletimizin ve en güzel örneği olanda Gençlerimizin vakur duruşu bizleri çok mutlu etti. Bu duruş Milli irademizin sağlam temellere kurulduğunun ve geleceğimizin şimdi olduğu gibi asil bir Millet olacağının kanıtıdır. Gençlerimiz artık bilinçli ve geleceğine sahip çıkan bir duyguya sahip. Bu duyguyu ve bu hissiyatı kaybetmemeleri için Müsiad olarak gençlerimizin sonuna kadar yanındayız”dedi.
BENZER KONULAR
YORUM YAZ