İlçe İftarlarından Sonuncusu Yazıhan’da

İlçe İftarlarından Sonuncusu Yazıhan’da

02 Temmuz 2016 354 views 0

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZIHAN’DA İFTAR VERDİ

Malatya Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği ilçelerde iftar sofrasının son durağı Yazıhan ilçesi oldu.

Yazıhan Belediyesi önünde verilen iftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, bazı meclis üyeleri, daire başkanları, şube müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Yemekten önce kısa bir selamlama konuşması yapan Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Yazıhan’a önemli yatırım ve hizmetlerde bulunduğunu söyledi.

Yaşanan terör olaylarının üzüntü verici olduğunu dile getiren Öztürk, “Yapılan bombalı saldırı Türk Milletinde derin izler bıraksa da birlik ve beraberlik noktasında bu millet güzel örnekler sergiliyor. Büyükşehir Belediyemizde bir iftar sofrasıyla bu güzel örneği Yazıhan’da yaşatıyor. Huzurlarınızda Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum” dedi.

Mukaddes günlerde sım sıkı daha güçlü durmanın çok büyük anlamlar taşıdığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi olarak Ramazan aylarının Malatya’da daha iyi yaşanabilmesi için birçok alanda etkinlikler yaptıklarını söyledi.

Ramazan Ayının feyzinden faydalanmanın, sevmekten ve paylaşmaktan geçtiğini vurgulayan Başkan Çakır, “Bu özel günleri bütün ilçelerimize hissettirmek için her yıl olduğu gibi bu yıl da bazı ilçelerimizde iftar sofrası kurduk. Amacımız aynı sofra etrafında o duyguları yaşayarak paylaşmaktır. Bugünde Yazıhanlı kardeşlerimizle bir araya geldik. Ramazan’ın son günlerini yaşıyoruz. Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ