İnsanı İnsan Yapan Kültürüdür

İnsanı İnsan Yapan Kültürüdür

29 Nisan 2016 420 views 0

Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, İnançer’i makamında kabul etti

İnsanı İnsan Yapan Kültürüdür

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından 2016 yılı Kültür-Sanat Takvimi etkinlikleri kapsamında “Efendimiz” konulu konser ve Mevlevi Ayin-i Şerifi programlarına katılmak üzere ilimize gelen Ömer Tuğrul İnançer, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

29 Nisan Cuma günü gerçekleşen ziyarete Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gencay da katıldı.

Malatya’ya defaten geldiğini belirten Ömer Tuğrul İnançer, “Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in miladi doğum yıldönümü münasebetiyle Büyükşehir Belediyemiz tarafından tertip edilen konser ve Mevlevi ayini için Malatya’dayız. Türkiye’de Belediyecilik anlayışı artık değişti. İnsanların gönül ihtiyaçlarını da giderecek yüksek seviyeye erişti. Gerçekleştirdiği bu kültür programlarından dolayı Malatya Büyükşehir Belediyesine ayrıca müteşekkiriz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise “Peygamberimiz (S.A.V)’in doğum yılı münasebetiyle gerçekleştireceğimiz programa bizleri kırmayarak gelen Ömer Tuğrul İnançer hocamıza teşekkür ediyorum. Sayın hocamızı Malatya’da ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ