Kara, Sosyal Güvenlik Haftası Dolayısı İle Vaki Kamçı’yı Ziyaret Etti

Kara, Sosyal Güvenlik Haftası Dolayısı İle Vaki Kamçı’yı Ziyaret Etti

17 Mayıs 2016 535 views 0

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdiresi Ayten Kara ve beraberindekiler, Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle Vali Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

İl Müdiresi Kara, ziyarette yaptığı açıklamada “16-22 Mayıs günlerini kapsayan hafta Kurum Başkanlığımızca merkezde yapılan faaliyetlere ilave olarak il müdürlüğümüzde de paydaşlarımızın da katılımını sağlayarak bir hafta boyunca sürekli gündem oluşturmaya, kamuoyunda sigortalı istihdamını teşvik etmeye, sosyal güvenlik bilincini arttırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirmekteyiz. Şehir merkezinde açmış olduğumuz standda vatandaşların katılımını da sağlayarak, sosyal ve kültürel alanda çeşitli etkinlikler düzenlemek suretiyle, vatandaşlarda sosyal güvenlik bilincinin oluşturulmasını, geliştirilmesini ve yaygınlaştırılmasını amaçlamaktayız. Engelsiz Yaşam Fuarında da bir stand oluşturacağız, İş Kur ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü il birlikte bu standda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”dedi.

Vali Kamçı, İl Müdiresi Kara nezdinde Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının haftasını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip,çalışmalarında başarılar dileyip teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ