Karlıdağ Almış Olduğu Ödülünü Bağışladı

Karlıdağ Almış Olduğu Ödülünü Bağışladı

09 Haziran 2016 568 views 0

“Ödülü’nü Şehre Yön Verenler Topluluğu’na Bağışladı”

Malatya Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Merkezi tarafından organize edilen “Medya Bağımlılığı” konulu makale yarışması neticesinde kaleme aldığı “Ahtapot Medya” makalesi ile birinci olan Gazeteci Hatice Serap Karlıdağ almış olduğu iki bin Türk Lirası para ödülünü “Şehre Yön Verenler” Topluluğu’na bağışladı.

Yönetmen Hakan Yağız Bozdemir,Uluslararası Lamda Drama Okulu Türkiye Temsilcisi Çiğdem Akçil ve bir gurup akademisyenin bir araya gelerek oluşturdukları topluluk gönüllülük esasına dayalı olarak bir çok çalışma ve yardıma imza atıyor. Ramazan Ay’ı dolayısıyla belirlenen ailelere alınacak gıda paketleri için Gazeteci Hatice Serap Karlıdağ da duyarsız kalmadı.

Ödüllü Yazar duyarlılığını ise ” Sadece Ramazan Ay’ı içerisinde değil her zaman duyarlı olmalı ve toplum olarak yardıma muhtaç aileleri desteklemeyiz.Bu vesile ile “Şehre Yön Verenler” topluluğunun duyarlı çalışmaları içerisinde bende olmak istedim ve kalemimin ödülünü bu anlamlı yardımlarda kullanmak istedim.Beni bu Ödüle layık gören değerli jüriye bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. İnancımız gereği Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V)’nin de Hadisi Şerifinde belirttiği gibi Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir üslübu ve Sünnet’i ile yaklaşmalıyız.

Vicdanı olan herkesi özellikle içinde bulunduğumuz mübarek ay ve sonrasında da duyarlılığa davet ediyorum.” Sözleri ile açıkladı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya