Lise Öğrencilerinden, Türkmenlere Yardım

Lise Öğrencilerinden, Türkmenlere Yardım

21 Ocak 2016 389 views 0

Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri başlattıkları anlamlı kampanyayı bugün tamamladılar.

Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Kayaduman, Öğrenci Meclis Başkanı Metehan Sarıcı, Meclis Üyesi Remziye Kocabay’dan oluşan ekip, battaniye, zorunlu tüketim malzemeleri, kıyafet ve paradan oluşan yardımlar bir tutanakla Türkmenlere ulaştırılmak üzere İHH Malatya temsilciliğine teslim edildi.

Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi Başkanı Metehan Sarıcı, yardımlarla ilgili olarak şu ifadelere yer verdi;

“Okulumuz adına Bayır Bucak Türkmenlerine yaptığımız yardım kampanyasını başarıyla devam ettirdik. Belki oradaki savaşı durduramayacağız tamamen ama azda olsa yaptığımız bu yardımların insanların kısmi ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak istedik. Bu yolda bize en çok destek veren ve söz konusu kampanyada liderlik yapan Müdürümüz İbrahim Kayaduman’a çok teşekkür ediyoruz. Toplanan ihtiyaç malzemelerinde katkısı olan Okulumuzun öğretmenlerine çalışanlarına ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile en kısa zamanda bu savaşın durmasını ümit ediyoruz.” Dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya