Mafsad ve FKA Fotokamp İçin Sözleşme İmzaladı

Mafsad ve FKA Fotokamp İçin Sözleşme İmzaladı

08 Mayıs 2016 436 views 0

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD tarafından hazırlanan, Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye değer bulunan 2. Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi için sözleşme imzalandı.

Ajans Merkezinde yapılan imza töreninde konuşan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop geçen yıl gerçekleştirilen Fotokampın oldukça ses getirdiğini, bu yıl Akçadağ ilçemize bağlı Levent Vadisinde 2-5 Haziran 2016 tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Malatya Fotokampın da hem Levent Vadisinin hem de Malatya’nın tanıtımına önemli ölçüde katkı sunacağını belirtti.
MAFSAD Başkanı İnan Orhan öncelikle desteklerinden dolayı Malatya Valiliğine ve Fırat Kalkınma Ajansı yetkililerine teşekkür ettiğini,  bu yıl yapılacak olan Uluslararası Malatya Fotokampa yaklaşık 2000 kişinin katılmasını beklediklerini, kamp kapsamında fotoğraf sunum-söyleşi-sergi ve atölye çalışmaları, doğa yürüyüşleri, vadi bisiklet turları, oryantiring, kaya tırmanışları, motorsuz model uçak yapım atölyesi, Türk Hava Kurumu sabit balon uçuşları, İlçe gezileri, seyir terası gezileri ve çeşitli sanat faaliyetleri gibi birçok etkinliğin gerçekleştirileceğini belirtti.  “Yırtık da Olsa Çadırınla Gel” sloganıyla bütün herkesi Fotokampa davet ettiklerini söyleyen MAFSAD Başkanı Orhan, fotokampa katılmak ve bilgi almak  isteyenlerin 0 505 759 5213 nolu telefonu arayabileceklerini, www.malatyafotokamp.org sitesinden ve facebook/malatyafotokamp sosyal medya adresinden ayrıntılara ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.
BENZER KONULAR
YORUM YAZ