Malatya SP Gençlik Kolları’ndan Bisikletli İle Protesto

Malatya SP Gençlik Kolları’ndan Bisikletli İle Protesto

16 Mayıs 2016 513 views 0

Saadet Partisi Gençlik Kolları Mısır zindanlarında 1048 gündür hapis edilen Muhammed Mursi’yi unutanlara, Kilis’e atılan roketleri göz ardı edenleri, Bengladeş’te yapılan idamlara müdahale edemeyenleri Protesto etti.

İnönü stadı önünde toplanan 50 kişilik genç grubu bisikletler ile Büyükşehir Belediyesine kadar konvoy ile pankart taşıdı. #HaberinVarmı sloganı ile çıkış yapan gençlere sehir merkezinden geçtikleri sırada vatandaşlar olumlu tepkiler ile alkış tuttu.

Milli Görüşcü gençler : ‘’Biz inanıyoruz ki kimin ne planı var ise ALLAH’ın da bir planı var ve muhakkak Allah’ın planı beşeri planlara galip gelecektir. Biz Hak’kı üstün tutan bir medeniyetin evlatlarıyız biz tarihin en şerefli milletiyiz, üzülüyoruz evet Mısır Zindanlarında esir edilen Muhammed Mursi’yi unutanlara üzülüyoruz, üzülüyoruz evet Bengladeş’te Müslüman alimlerin asılmasını aciz bir şekilde seyredenlere üzülüyoruz, üzülüyoruz evet günlerdir roketlerle dövülen Kilis’imizin boşaltılmasına, halkın göç edilmesine karşı uydurma gündemlerle gözlere perde çekenlere üzülüyoruz…Biz adil olmayan bu çarpık yapıyı ifşa etme gayretinde olmayıp da Hristiyan Birliği (AB) den vize kopartma gayretinde ter dökenlere üzülüyoruz, Biz NATO denilen haçlı ordusundan çıkmayıp İsrail’e olan vetoyu kaldıranlara üzülüyoruz. Biz Milli Görüşün Tek temsilcisi Saadet Partimizin Gençlik kolları olarak herkese şunu söylüyoruz biz burdayız biz mücahede ediyoruz ve Allah nurunu tamamlayacaktır.’’

Saadet Partili gençler sevgi ve kardeşliğin teminatı olduklarını ifade ederek programlarını Büyükşehir belediye binası arkasındaki alanda bitirip olaysız bir şekilde dağıldılar.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ