Maski Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Verildi

Maski Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Verildi

09 Şubat 2016 321 views 0

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Seminerleri’ne devam ediyor.

MASKİ personeline Kalite Yönetim Sistemi (TS EN ISO 9001), Proses Tabanlı Risk Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi (TS ISO 10002) Eğitimleri verildi. Esenlik Genel Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, MASKİ Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve birim sorumluları katıldı. MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ personeline verilen Hizmet İçi Eğitim Seminerleri’ni çok önemsediklerini belirterek kurumda birçok alanda, hizmette kalite standartlarını arttırmayı hedeflediklerini ifade etti. Kendiside aynı zamanda TSE Uzmanı olan ve 3 ayrı Kalite Sistem Tetkik görevlisi unvanı taşıyan Dr. Özgür Özdemir, “TSE’nin kalite eğitimlerini önemsiyorum. 3 tane kalite eğitimini aynı anda aldık. 2015 yılında MASKİ olarak Kalite Yönetim ekibi oluşturduk. Bu ekibimiz Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Müşteri Memnuniyeti Yönetimleri ile ilgili sistemler kurdu. Bu eğitimleri daha önce de aldım ve birçok özel ve kamu kuruluşunda faydalarını fazlasıyla gördüm” diye konuştu.

Kalite Yönetim Sistemi (TS EN ISO 9001), Proses Tabanlı Risk Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi (TS ISO 10002) eğitimi, TSE Eğitim Dairesi Başkanlığınca görevlendirilen TSE Baş Tetkikçi Hidayet Şahin tarafından verildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya