MİLLETVEKİLİ ÇAKIR’IN ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Ahmet Çakır bir mesaj yayınladı .

29 Ağustos 2020 2.870 views 0

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Ahmet Çakır bir mesaj yayınladı .

Çakır,Milletimizin şanlı ordumuz ile birlikte yazdığı emsalsiz bir kahramanlık destanı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümünü, millet olarak hep birlikte kenetlenerek kutlamanın mutluluğunu ve sevincini yaşamaktayız.

Asırlardır hür yaşayan Milletimizin bağımsızlığına göz dikenlere karşı yoksulluklara rağmen azimle, inançla, birlik ve beraberlik içinde yekvücut olarak toprağını nasıl müdafaa edeceğinin canlı bir örneğidir.

30 Ağustos Zafer Bayramı ile aziz Milletimiz vatan topraklarının asla işgal edilmeyeceğini, ezanların asla dindirilemeyeceğini, bayrağın göklerden asla indirilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya ilan edilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle;  bu onurlu tarihi bizlere armağan eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden  tüm aziz şehitlerimizi , kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm milletimizin, hemşerilerimin  ve şanlı ordumuzun , 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.Selam, sevgi ve saygılarımla.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.