Özcan Yurdalan Malatya’ya Geliyor

Fotoğraf Sanatçısı Özcan Yurdalan, Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle, Özcan Yurdalan, 11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında Malatya’nın Akçadağ İlçesine bağlı Levent Vadisinde gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Malatya Fotokamp” kapsamında sanatseverlere yönelik çeşitli faaliyetler yapacak.

24 Mayıs 2015 455 views 0

11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında Malatya’nın Akçadağ İlçesine bağlı Levent Vadisinde gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Malatya Fotokamp” kapsamında sanatseverlere yönelik çeşitli faaliyetler yapacak.

KİTAPLARINI İMZALAYACAK

MAFSAD Başkanı İnan Orhan, Özcan Yurdalan’ın önemli bir fotoğraf sanatçısı olduğunu, bunun yanında birçok kitap yazdığını, fotokamp kapsamında hayranları için kitaplarını imzalayacağını, Özcan Yurdalan dışında birçok fotoğraf sanatçısının da fotokampa geleceğini belirtti. Orhan, yurdun birçok yerinden fotoğrafseverlerin, doğaseverlerin, bisikletçilerin, gezmeyi sevenlerin bu kampta buluşacağını, kampta çadır açıp konaklayanların sabah, öğlen ve akşam yemeklerini ücretsiz karşılayacaklarını ifade etti. Fotoğraf Sanatçısı Özcan Yurdalan’ın, Fotokamp kapsamında üç söyleşi gerçekleştireceğini aktaran Başkan İnan Orhan, Türkiye’de bu kadar kapsamlı bir Fotokamp çalışmasının Malatya’da, Akçadağ’a bağlı Levent Vadisi’nde yapılıyor olmasının Malatya için çok önemli bir gelişme ve kazanım olduğunu sözlerine ekledi. Fırat Kalkınma Ajansının finanse ettiği proje Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi,  İnönü Üniversitesi, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Arapgir Belediyesi, Akçadağ Belediyesi, Battalgazi Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi, Darende Kaymakamlığı,  Doğanşehir Belediyesi, Akçadağ Nitelikli Kalkınma ve Toplumsal Dayanışma Derneği (ANKA), Yazıhan Belediyesi, Selen Ofset, Karakaya Oto Bakım Servisi, Gözde Kışla Hastanesi, Parantez Ortaokul Koleji, Malatya Hilton,   Levent Vadisi ve Seyir Terası Kalkındırma ve Koruma Derneği ile Yazıhan Kültür Sanat ve Eğitim Derneği-

BENZER KONULAR
YORUM YAZ