Açık Hava Tiyatrosunda Muhteşem Gece…

Açık Hava Tiyatrosunda Muhteşem Gece…

18 Haziran 2016 406 views 0

Yeşilyurt Belediyesinin her Ramazan ayı geleneksel hale getirdiği, “Ramazan Günleri” proğramı Abdullah Gül Parkında Açık Hava Tiyatrosunda Şair Mehmet Zafer sunduğu gece ile gerçekleşti.

Teravih namazı sonrası gerçekleşen programa, Fantazi Müziğin sevilen sesi Mükerrem Ayık, Bağlama ustası Sedat Oğraş, Genç şair Ahmet Bal geceye damgalarını vuran sanatçılardı.Yaklaşık 1,5 saat süren açık hava tiyatrosundaki proğram renkli sahnelere ve harika dakikalara sebeb oldu. Fantezi arabesk sanatçısı Mükerrem Ayık’ın birbirinden güzel eserleriyle çoşan seyirciler, Ahmet Bal’ın muhteşem şiirleriyle mest oldular.

Gecelerin yargıcı olarak bilinen İbrahim Tunç da izleyiciler arasındaydı. Konuk olarak sahneye çıkan gecelerin yargıcı izleyicileri hem kahkahaya, hemde duygu yüklü dakikalara sürükledi. Malatya’nın sevilen sesi Msutafa Kısacık’da kısa bir konser verdi…Şair Yazar Mehmet Zafer’in sunuculuğunda işlenen proğram izleyiciler tarafından da takdir ile karşılandı.

Şair Yazar Mehmet Zafer proğram ile ilgili olarak, “Bu güzel gecede öncelikle bizleri davet eden Yeşilyurt Belediyesi Başkanı Hacı Uğur Polat ve ekibine teşekkür ederim. Proğramıma katılan sanatçı dostlarım, Mükerrem Ayık’a, Sedat Oğraş’a, Ahmet Bal’a, Gecelerin Yargıcına, Mustafa Kısacık’a ve bizleri izlemeye gelen tüm konuklara sonsuz teşekkür ediyorum.Güzel bir geceyide kazasız belasız atlatmanın keyfini yaşadık. Bu tür güzel organizelerin hep yanında olacağımızı bidlirmek isteriz.”dedi.

Gecenin sonunda Mükerrem Ayık ve Mustafa Kısacık kasidelerle geceye damga vurmuş oldular.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ