Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok

Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok

18 Mayıs 2016 456 views 0

Vali Kamçı, Türkiye Beyazay Derneği Malatya Şubesi tarafından Malatya Park AVM Fuaye Alanında sergilenen Resim ve El Sanatları Sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Vali Kamçı’nın açılışını gerçekleştirdiği Beyazay Derneği Malatya Şubesi tarafından “Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok” temalı Resim ve El Sanatları Sergisi’nde yer alan el emeği göz nuru eserler 17 – 18 Mayıs 2016 tarihleri arasında ziyaretçiler ile buluşacak.

Serginin açılışına Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp, Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Türkiye Beyazay Derneği Malatya Şube Başkanı Yılmaz Alaca, Dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Kamçı, açılış sonrası sergiyi gezerek sergilenen eserlerin sahiplerinden bilgi aldı. Eserler hakkındaki beğenisini dile getiren Vali Kamçı, eser sahiplerinin yeteneklerini takdir ederken dernek ve yetkililerine ve üyelerine de teşekkür etti.

Sergi alanında canlı müzik dinletisi sunan grup üyeleri ile de sohbet eden Vali Kamçı, güzel eserlerin sergilendiği bir ortamda güzel müzik dinletisi ile ziyaretçilerin ruhunun dinlendiğini dile getirdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ