Malatya Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

09 Ocak 2018 447 views 0

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Malatyalı Gazetecilerin şerefine Double Tree By Hilton otelde kahvaltı verdi.
Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Yılmaz Arslan, gazeteciler ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Yaklaşık 4 yıldır Malatya’da görev yapıyorum, Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinde en uzun görev yapan müdürüyüm. Bu sürede hem eleştirinizle gerek övgülerinizle sizleri hep yanımızda hissettik” diye konuştu. Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kavuk ise 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, “Basın bizim gözümüz, kulağımız manevi yapımız her şeyimiz, bunu bir samimi beyan olarak anlayın. Yaklaşık 40 yıla yakındır basınla sürekli beraber çalıştık, gerçekten sürekli yanımızda oldular. Ben bundan dolayı Malatya’da görev yapan bütün basın mensupların gününü kutluyorum” şeklinde konuştu. Eski sebze halinin son durumuna ilişkin yöneltilen soruya da cevap veren Kavuk, “Oraya alışveriş merkezi ve yurt binası yapmayı düşünüyoruz. Malatya’ya yatırım yapmaktan ortaklarımız zevk alıyor. Kimse bir şey istemiyor. Bizim iki tane ilçemiz var biri Battalgazi biri Yeşilyurt, tesadüf bu, millet yönünü batıya dönmüş. O batıya dönüş ile şuanda şehirlerin bile batısı gelişiyor. Doğunun da gelişmesi için o tarafın yöneticileri diyor ki ‘Bu tarafa bunu yapın ki bu tarafta hiç değilse kendini korusun ve şehrin batısı da gelişsin” şeklinde konuştu.
Düzenlenen etkinliğe Malatya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Halil Kılıç, Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı, basın yayın kuruluşlarının temsilcileri, cemiyet ve dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çalışan gazeteciler katıldı.
Öte yandan programın sonunda bugün doğum günü olan Gazeteci Resul Özbey’in de doğum günü pasta kesilerek kutlandı. Etkinlikte ayrıca gazetecilere hediye de takdim edildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ