Başarının Yaşı Yok

Harita ve Kadastro eğitimi amacıyla teknik lise eğitimi almaya başlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi personellerinden evli ve bir çocuk babası Resul Keleş, bölümünü birincilikle bitirdi.

04 Haziran 2015 581 views 0

Hasan Akbudak IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita ve Kadastro Bölümü öğrencilerinin dönem sonu başarı ve performans ödülünü 38 yaşındaki bir öğrenci aldı.

ÖRNEK DAVRANIŞ

Okulda yapılan Mezuniyet törenine Okul Müdürü Pirvani Temelli, Alan Şefi Oktay Torun, Malatya Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Birim Sorumluları ve çalışma arkadaşları ile Okul Öğretmenleri de katıldı. Törende konuşan Okul Müdürü Pirvani Temelli, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı ardından okulu başarıyla bitirmenin heyecanını yaşayan öğrencilerin mutluluklarına ortak olmak için bir arada olduklarını söyledi. Hasan Akbudak IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin bir çok alanda derece yaparak başarı gösterdiğinin altını çizen Okul Müdürü Pirvani Temelli “Bu münasebetle bölümü birincilik ile bitirerek mezun olan öğrencimizi tebrik ediyor eğitimdeki bu örnek davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

malatya-başari1

OKUL BİRİNCİSİ OLDU

Resul Keleş de, “Gerek iş hayatında, gerek sosyal hayatın içinde olsun, bir şeyleri inanarak samimi olarak yaparsanız, o emeğin karşılığını hem İnsanların önünde hem de Allah katında kat be kat alırsınız. Buradaki amaç, odaklandığınız hedefin peşini bırakmadan azimle sıkı sıkıya bağlanmak ve sonucunda da istenilen başarıyı elde etmek olmalıdır. Beni bu başarıya layık gören bütün idarecilerime,öğrenci arkadaşlarıma ve aileme sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim” dedi. Konuşmalardan sonra 2 dönemdir bölüm birincisi olan ve okul birincisi olarak mezun olan Resul Keleş’e Plaketi Okul Müdürü Pirvani Temelli tarafından takdim edildi. Tören, 38 yaşındaki okul birincisi Resul Keleş’in şiir okumasının ardından ikramlar ile son buldu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ