KAHVECİ VE YALÇINKAYA’DAN DESTEĞE HAZIRIZ MESAJI

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, AK Parti Yeşilyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih Tav ve teşkilat diğer mensupları Orman İşletme İl Müdürü Yakup Kalaylı’yı ziyaret ettiler.

06 Ağustos 2021 1.749 views 0

Son günlerde ülkenin farklı bölgelerinde çıkan orman yangınları sebebiyle gerçekleştirilen ziyarette, Malatya’da oluşabilecek herhangi bir olumsuz durum karşısında alınabilecek önlemler istişare edildi. İlçe Başkanları oluşabilecek her türlü olumsuz durum karşısında, teşkilatlar olarak ellerini taşın altına koyacaklarını ve her türlü desteği vereceklerini belirttiler.

Yeşilyurt İlçe Başkanı Yalçınkaya, “Yarınlarımızı Daha Yeşil Kılacağız”

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Yalçınkaya ise yapmış olduğu konuşmada, “Yapılan bu alçakça saldırılar karşısında artık ayrım yapmaksızın bir araya gelmek gerekiyor. Ülkemiz üzerinden oynanan kirli oyunlar karşısında Çanakkale ruhuyla durmak boynumuzun borcudur. Ormanlarımızı yakan, şehirlerimizi yağmalayan, hayvanlarımızı katleden, insanlarımızı şehit eden bu zihniyete ve bu zihniyetin yardakçılarına artık dur deme zamanı gelmiştir. Bizler teşkilatlar olarak elimizden geleni yapmak adına bugün burada sizleri ziyaret etmiş bulunmaktayız. Üzerimize düşen görevleri yerine getirecek, yarınlarımızı daha yeşil kılmak adına var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Kahveci, “Yekvücut Olmanın Zamanı Geldi”

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Son günlerde yüreklerimizi burkan, vicdanımızı sızlatan olaylar ile karşı karşıya kalmaktayız. Bizler AK Parti ailesi olarak bu hain saldırıları esefle kınıyoruz. Ülkemize, milletimize ve ormanlarda yaşayan canlılara zarar veren bu alçak zihniyet karşısında artık yekvücut olmanın zamanı geldi ve geçiyor bile. Bizler her bir duyarlı vatandaşımızdan özellikle rica ediyoruz. Bu hainlere fırsat vermeyelim. Bu hainlerin, makam, mevkii ve para için yapmayacakları şey yoktur. Bunun en büyük örneklerinden birine de zaten orman yangınları olayları ile şahit oluyoruz” dedi. Kahveci, yapılan fidan kampanyalarında da her zaman olduğu gibi bugün de AK Parti teşkilatları olarak başı çekeceklerini belirtirken, yeşil alanların çoğaltılmasında ve yeşilin korunmasında ellerinden gelen her türlü gayret ve çabayı göstereceklerini ifade etti.

Sosyal medya üzerinden yapılan yardım çağrılarının da bu oyunun bir parçası olduğunu belirten Başkan Kahveci, sosyal medyada inanılmaz bir şekilde olumsuz provokasyonlar yapıldığını ifade etti. Kahveci, vatandaşların bu haberlere itibar etmemeleri gerektiğini söylerken, doğru ve güvenilir bilgiler için resmi kaynakları takip etmeleri gerektiğini belirtti.

Toplantı sonrasında yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Kalaylı ise her iki başkana ve yönetimlerine hassasiyetlerinden ötürü teşekkür etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.