Malatya Protokolü, Asfalt Plentini Gezdi

Malatya Protokolü, Asfalt Plentini Gezdi

10 Mayıs 2016 523 views 0

Malatya protokolü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya’da yaptığı Toplu Açılış Töreni ile açtığı Battalgazi Belediyesi Asfalt Plenti’ni gezdi. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, saatte 200 ton sıcak asfalt üreten Asfalt Plenti ile ilgili protokol üyelerine bilgiler verdi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya’da yaptığı Toplu Açılış Töreni ile açtığı Battalgazi Belediyesi Asfalt Plenti ile ilgili Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, İl Müftüsü Ümit Çimen, AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve beraberindekilere bilgiler verdi. Başkan Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından ilçe genelindeki yolların asfaltlanması ve kaliteli hizmet için Asfalt Plent Tesisi’ni hizmete sunduklarını söyledi. Başkan Gürkan, saatte yaklaşık 200 ton sıcak asfalt üreten tesisin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Toplu Açılış Töreni kapsamında açıldığını belirterek, bu günde tesisi gezdiklerini kaydetti.

Programda son olarak programa katılan protokol üyeleri tarafından tesis gezilerek İl Müftüsü Ümit Çimen tarafından dua yapıldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ