Metin Selçuk Bulvarı Asfaltlanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, önceden belirlenen program doğrultusunda asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

13 Mayıs 2015 497 views 0

Büyükşehir Belediyesi trafik akışının yoğun olduğu önemli arterlerden biri olan Malatya-Adıyaman karayolunu Gündüzbey Mahallesine bağlayan Metin Selçuk Bulvarında asfaltlama çalışmaları yapıyor.

Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, çift şeritli bulvarın 2 kilometrelik bölümü finişer ile asfaltlandı.

Her bir şeridi 6 metre olan yolda ilk olarak hafriyat atığı temizliği yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi, yolda görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı. Daha sonra yolda zemin güçlendirmesi yapılarak, finişerle asfaltlandı.

Yolumuz pırıl pırıl oldu

Mahalle sakinleri Metin Selçuk Bulvarının önemli ulaşım akslarından biri olduğunu belirterek, ‘Bulvarımız Gündüzbey Mahallesini Malatya –Adıyaman karayoluna bağlıyor. Çevresi hafriyat atıklarından dolayı kötü bir görüntüye sahipti. Malatya Büyükşehir Belediyesi hafriyat atıklarını serip görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı. Yolumuzu da asfaltlayarak pırıl pırıl yaptı. Çalışmaların yapılmasında başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ