MİLLETVEKİLİ VELİ AĞBABA AMELİYAT OLDU

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba başarılı bir ameliyat geçirdi.

23 Eylül 2020 1.059 views 0

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba başarılı bir ameliyat geçirdi.

İstanbul’da bel fıtığından ameliyat olan Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın sağlık durumunun iyi olduğu ve hafta içerisinde taburcu olacağı bildirildi. Milletvekili Veli Ağbaba’nın Danışmanı Hasan Kara “Genel Başkan Yardımcımız ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba,bu sabah bel fıtığı operasyonu geçirdi. Başarılı geçen ameliyatın ardından tedavisi devam ediyor. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.Telefon eden, vekilimizin durumunu soran tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler” diye belirtti.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner’de ameliyat olan Milletvekili Veli Ağbaba’ya geçmiş olsun dileklerini ileterek “Milletvekilimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz da yaptığı açıklama da  “CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba bugün İstanbul’da bir özel hastanede bel fıtığı şikayetleri dolayısıyla küçük bir operasyon geçirmiştir. Sağlık durumu gayet iyidir. Tedavisi normal serviste devam etmektedir. Bütün Malatyalılara selamını iletmiştir. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,  acil şifalar diliyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Malatya