Porgalı Destek Sizden, Hizmet Bizden

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı 7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını sürdürüyor.

22 Mayıs 2015 612 views 0

Seçim çalışmaları kapsamında Hasanbey ve Çilesiz Caddesi esnafını ziyaret eden CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, ardından Kiltepe mahalle toplantısına katıldı. Yoğun seçim çalışmaları sırasında Yeni Malatyaspor’a olan sevgisi oldukça iyi bilinen Porgalı’ya Malatya taraftarlar derneği tarafından teşekkür plaketi verildi.

Hasanbey ve Çilesiz Caddesi esnafıyla bir araya gelen ve destek isteyen Porgalı, çok çalışıyoruz, gayret gösteriyoruz sizlerden bunun karşılığını almayı bekliyoruz dedi.

Hasanbey ve Çilesiz Caddesi ziyareti sırasında konuşan CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, “ Esnaflarımızın durumu içler acısı, yıllardır çift yön olan bu yol tek yöne düşürülerek esnafın belini kırmıştır. Bu yol olmadığı gibi alternatif ulaşım kaynakları da yok. Biz bu sorunları dile getireceğiz. Yolu çift yöne çevirerek vatandaşı ve esnafı bu zor durumdan kurtaracağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı’ya, YeniMalatyaspor’a ve taraftarlar derneğine sağladığı katkılardan dolayı Malatya Taraftarlar Derneği tarafından teşekkür plaketi sunuldu.

Verilen plaketten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getire Porgalı, “ Bizim rengimiz belli, bizim rengimiz sarı kırmızı, Malatya sevdalısı olarak Malatya ve Malatyaspor bizim için her şeyin üstünde, milletvekili seçilsem de seçilmesem de Malatyaspor taarftarlar derneğine desteğim her zaman devam edecektir” şeklinde konuştu.

Yoğun seçim ziyaretleri kapsamında mahalle toplantılarını aksatmayan CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, Kiltepe mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Kiltepe’de düzenlenen mahalle toplantısında Kiltepelilere seslenen Porgalı, “ Kiltepe unutulmuş, sizler, sadece oy deposu olarak görüyorlar. Sizleri sadece seçimden seçime hatırlayanlara cevap vermek için önünüzde 20 var. İktidar partisine sandıkta dur diyeceksiniz. Yoksulluğa muhtaç olun istiyorlar, sizi unutanlara cevabını vereceğiniz yer sandık. Onlara uyarı verin paçaları tutuşsun, oyların düştüğünü görünce sizlere hizmet getirecekler” sözlerini kaydetti.

Yeşilyurt Belediye Başkan adaylığı döneminde sizlerin karşısına 60 projeyle çıkmıştım diyen Porgalı, “ Yine sizlere hizmet için projeler ürettik. Seçime çok az kaldı. Top çizgide, bir omuz verirseniz top kale ’ye girecek. Sizden sadece bir omuz, destek istiyorum” dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ