Seçime Günler Kala Destekler Artmalı

7 Haziran genel seçimlerine sayılı günler kala ziyaretlerini aksatmaksızın sürdüren CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı Yazıhan ilçesine bağlı Durucasu ve Bereketli mahallerini ziyaret etti.

02 Haziran 2015 544 views 0

Durucasu mahallesi ziyaretinde konuşan CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, “ Bu yıl yine bu bölgenin yüzde 90 oranında kayısısının yandığını öğrendik. Geçimini tarıma dayalı idame ettirmeye çalışan çiftçilerimiz zor bir yıl daha geçirecekler. 8 Haziran günü yeterli oyu alıp, iktidar olursak Malatya’nın sorunlarına eğilme sözü verdik. İktidar olamasak da gücümüzün yettiğince sorunlarınızı meclise taşımaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

Durucasu mahallesinin ardından Bereketli mahallesine geçen CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı burada yoğun ilgiyle karşılandı.

Bereketli mahallesinde konuşan Porgalı, “ 7 Haziran seçimleri çok kritik bir seçim haline geldi. Cumhuriyet rejimine tamam mı, devam mı? Kararının verileceği dönüm noktası. Biz tek başına sultan isteyen o kişiye bu fırsatı vermeyeceğiz. Cumhuriyet, demokrasi ve özgürlükler için çalışacağız” dedi.

Yazıhan ilçesine bağlı Durucasu ve Bereketli mahalleri ziyaretinin ardından Özsan sanayi sitesi esnafıyla bir araya gelen CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, esnafların sorun ve taleplerini dinledi, destek istedi. Sanayi sitesi esnafı ise bu kez de siz gidip bizi mecliste temsil edin istiyoruz karşılığını Porgalı’ya verdi.

İlçe ve esnaf ziyaretlerinin ardından Akkent Sitesinde düzenlenen mahalle toplantısına katılan CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, “ Sizlerden oy ve destek istiyorum. Seçime çok az bir zaman kaldı ve insanlar kime oy vereceklerinin kararını verdi. Geçmiş yıllarda CHP’ye kırgınlıkları olanlar, sandığa gitmeyip oy kullanmayalar bu düşünceleri bir kenara bırakarak CHP için, benim için sandıklara gidip oy kullanmalısınız. 3 aydır canımızı dişimize takıp çalıştık sizlerden desteklerinizi bekliyoruz” sözlerini kaydetti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ