Malatya’lı İşadamlarından Yeni Malatyaspor’a anlamlı ziyaret…

08 Ocak 2018 517 views 0

Antalya’da kamp yapan Evkur Yeni Malatyaspor’a Malatyalılardan anlamlı ziyaret vardı.Malatyalılar, Antalya’da kamp yapan Kaplanlara tatlı ikram edip moral verdi
Kısa adı ANTMASİAD (Antalya Malatyalılar Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Garip Doğan ve Yönetimi, Anadolu Birliği Genel Başkanı Bedri Yalçın ve Yönetimi ile birlikte Evkur Yeni Malatyaspor’u kamp yaptığı otelde ziyaret etti.

Antrenman sonrası kaplanlara tatlı ikram eden Başkan Bedri Yalçın ve Garip Doğan “Antalya’da yaşayan Malatyalılar olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Ve sizleri gururla takip ediyoruz. 4 senede bir çok başarıya imza attınız ve bundan sonra da Süper Lig’de bir çok başarıları elde edeceğinizden zerre şüphe duymuyoruz. Bu zorlu yolda yanınızdayız, sizinleyiz. Özellikle de şuanda Antalya’da olmanız münasebeti ile sorumluyuz ve tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.” dedi.

Takımı ziyaret ettikleri için memnuniyetini belirten Başkan Adil Gevrek ise şunları söyledi:
“Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Yeni Malatyaspor hepimizin. Ve başarı birlik ve beraberlikle çok daha anlamlı oluyor. Takım gücünü taraftardan alıyor. Ve Malatyalı hemşehrilerimiz de bunun farkında. Bizi hiç bir zaman hiç bir yerde yalnız bırakmıyorlar.

Eksik olmasınlar. Sizlere, şahsınıza ve tüm Türkiye hatta dünyada ki bütün Malatyalılara teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte çok daha güçlüyüz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ