MHP 47 Yaşını Değerlendirdi

MHP 47 Yaşını Değerlendirdi

08 Şubat 2016 393 views 0

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türkiye’nin meselelerini çözmek, milletimizin taleplerini yerine getirmek için 47 yıldır çırpınıyor Vatanın bütünlüğü,Bayrak,Cumhuriyet ve demokrasi mücadelesi veriyoruz. 8-9 Şubat 1969’dan bu tarafa millet yolundan, hak ve hakikat güzergâhından çıkmadan ülkülerimizin peşinden koşuyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi; Türk siyasetindeki milli damardır. Türk tarihinin neredeyse son yarım asrına damga vurmuş fedakârlık numunesidir. Türk-İslam ülküsünün yılmaz bekçisi ve yılmayacak neferidir. Türk kimliğinin ebediyete kadar temsilcisi, İslam’ın solmayacak yüzüdür. Türklüğün yaşandığı tüm coğrafyaların, buralardaki tüm soydaşlarımızın ve tüm mazlumların sözcüsüdür.

8-9 Şubat tarihlerinde kutladığımız partimizin 46’nci yılının siz değerli Hemşerilerimize, Aziz milletimize, Demokrasimize, Türk siyasetine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.Çağdaş,yenilikçi ve daha yüksek idealleri düşünen tüm camiayı kucaklayan bir iradenin yok sayılmaması ilkesi ile MHP Battalgazi ilçe başkanlığı olarak

Partimizin kurucusu Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey,Nihal Adsız ile arkadaşları başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş bütün dava büyüklerimize ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, Ülkenin bölünmez bütünlüğü için Şehitlik mertebesine ulaşan tüm Silahlı kuvvetler mensuplarına ve Polislerimize,Ülkücü irade için verdikleri mücadeleleriyle destan yazan aramızda bulunan davamızın gazilerine ve Taş Medreseli yiğitlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI

GÖKHAN ŞAHİN

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya