Pekel Petrol Özel Günleri Unutmuyor

14 Mayıs 2019 40 views 0

 Pekel Petrol tarafından, istasyonlara gelen kadınlara Anneler Günü nedeniyle çiçek hediye edildi

Sivas caddesi ve Makro Avm yanındaki  istasyonlarıyla hizmet veren Pekel Petrol, hiç bir özel günü unutmuyor. Anneler Günü nedeniyle, akaryakıt istasyonlarına gelen kadınlara çalışanlar tarafından karanfil hediye edildi. Sürpriz karşısında çok mutlu olan her yaştan kadın, şaşkınlığını gizleyemezken, Pekel Petrol’e teşekkür etti.

Gelenek Haline Getirdik

Hoş sürprizle ilgili açıklama yapan Yönetim kurulu başkanı Hakkı Pekel, özel günlerde müşterilerimizi mutlu etmek bizleri de ziyadesiyle mutlu ediyor. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. Annelik çok kutsal bir görev olmakla birlikte  bizi yetiştirip bugünlere getirdikleri için bunu görev biliyoruz. Bir akaryakıt istasyonu tarafından böyle bir sürpriz yapılması kadınları çok mutlu ediyor. İstasyonumuzu çok destekliyorlar, biz de elimizden geleni yapıyoruz. Tek gelen erkeklere de eşlerine hediye etmeleri için çiçek hediye ediyoruz” dedi.

Bu arada Ramazan ayı boyunca iftardan sonra tüm müşterilerine de meyan şerbeti ikram ettiklerini belirten Pekel, bu lezzeti tatmaları için akaryakıt alsın yada almasın tüm Malatyalı hemşerilerimizi şerbetimizden ikram etmek üzere misafir etmek istiyoruz dedi…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.