BBP’den Toplu İstifa

BBP’den Toplu İstifa

18 Ağustos 2016 434 views 0

Büyük Birlik Partisi (BBP)’nde İl Başkanı, ikinci başkanın yanı sıra Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde de birçok yöneticinin görevlerinden ve partiden istifa ettikleri bildirildi.

Saygıdeğer Basın Mensupları ve Aziz Malatyalı hemşehrilerime saygı ve selamlarımı iletiyorum.

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Teşkilatı olarak bugüne kadaar Malatya halkının sorunlarını gündeme taşımaya ,aziz Malatyalı hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ettik.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından gece gündüz sabahlara kadar meydanlardaydık,idam cezasının geri getirilmesi için 100.000 imza topladık.Malatyalı hemşehrilerimden bu kampanyamıza desteklerinden dolayı ve bize desteklerinden dolayı ve bize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.Allah razı olsun herkesten.

Öncelikle bizi bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan Genel Başkanımız sayın Mustafa Desticiye ve Genel Merkezimize teşekkür ediyoruz.

BBP her zaman bir dava ve ülkü partisi oldu.Hepimiz her daim şehit Muhsin YAZICIOĞLUNUN askerleri olacağız ve onun dik duruşunun bir sureti olacağız.

Biz Bugün Malatya İl Teşkilatı ve Merkez Battalgazi İlçe ,Merkez Yeşilyurt ilçe Teşkilatları olarak Büyük Birlik Partisinden istifalarımızı vermek üzere toplandık.

Son günlerde Malatya İl Teşkilatından ayrılan,çıkarılan ve ihraç edilen yine Malatya İl teşkilatına mensup olup sosyal medyadan ,telefonla ve sözlü olarak parti teşkilatlarına ve şahsıma yönelik hakaret ,iftira ve tehditler yapılmıştır.Ben şahsım adına ve teşkilattaki arkadaşlarım olarak dik duruşlu  ,onurlu ,şerefli muhalefet yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Şahsıma ve arkadaşlarımın hükmi şahsiyetlerine ,onur ve şereflerine ,adlarına yapılan bu çirkin karalama kampanyası bizi böyle bir otamda siyaset yapmayı bırakacak raddeye getirmiştir.

Ülkü sahibi insanın koltuk sevdası olmaz,koltuk için siyaset yapan malatyada bizi asılsız iftiralarla rencide etmeye çalışanlara ,bu istifalar ülküsü olan insanın koltuk sevdası olmaz cevabını verecektir.

 

Şahsımın ve arkadaşlarımın isim ve haysiyeti her türlü mevki ve makamdan ari olduğu için istifalarımızı veriyoruz.

Büyük Birlik Partisi camiasına ve Genel Başkanmıza saygı ve selamlarımız iletiyoruz.Teşkilatım ve ben Malatyada yapılan bu kirli siyasetle tarafımızla uğraşılmasından dolayı pes ettiğimiz için değil,dik bir duruş sergilediğimiz için bu kararı aldık.

İstifa listesi

İl Başkanı Av.Sema ALTUNTAŞ

İl İkinci Başkanı Bilal ULUDAĞ

Basın ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan yardımcısı Cemal HANİLÇİ

Mahalle ve Seçimlerden Sorumlu İl başkan yardımcısı Sami TUNÇ

Argeden sorumlu İl Başkan Yrd.Mecit KAYNAR

İl asil üye Hsan HANİLÇİ

İl Yönetimi üyesi Ali KOYUN

İl Disiplin Kurulu asil üye Celal EYYÜPOĞLU

İl Disiplin kurulu asil üye Erol ALAKAŞ

İl Disiplin kurulu üyesi Hasan ÖZPOLAT

İl Disiplin Kurulu üyesi Battal YÜCEKAYA

İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan BATÇIOĞLU

İl Yönetim Kurulu asil üye Halil İbrahim GÖKÇE

İl muhasibi Ali Rıza ULUTAŞ

İl Disiplin kurulu asil  üyesi Kazım KÜLLÜ

Merkez ilçe Yeşilyurt ilçe başkanı Mustafa DURMUŞ

İLÇE Yönetiminin tamamı ve kayıtlı üyeleri

Merkez ilçe Battalgazi İlçe Başkanı İbrahim AYGÜN ve ilçeye kayıtlı üyelerin çoğunluğu

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Malatya