Porgalı İşte Biz Geliyoruz. Seçim Beyannamemizle Geliyoruz

7 Haziran seçimlerine odaklanan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Hulisi Porgalı yürüttüğü çalışmalar kapsamında Paşaköşkü esnafını ziyaret, Fahri Kayahan caddesinde açılan CHP Yeşilyurt İlçesi seçim bürosunun açılışına katıldı.

11 Mayıs 2015 432 views 0

Cumhuriyet Halk Partisi ikinci sıra milletvekili adayı Hulisi Porgalı beraberinde CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve partililerle Fahri Kayahan’da açılan Yeşilyurt İlçesi seçim bürosu açılışına katıldı.

Seçim bürosunun açılışında konuşan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “ Başlatmış olduğumuz çalışmaları 7 Haziran seçimlerinde CHP iktidarıyla sonlandıracağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Hulisi Porgalı, “ Biz CHP olarak artık inanıyoruz. İktidar partisi milletvekili adayları ellerini altı yaparak CHP’nin altı okunu gösteriyorlar. Bizden bir şey olmaz CHP’ye oy verin diyorlar. İşte biz geliyoruz. Seçim beyannamemizle geliyoruz. AKP panikledi, kimyası bozuldu, savunmaya geçti” ifadelerini kullandı.

Refah’ı tabana yaymak için işsizden, emekliden, çiftçiden, memurdan, esnaftan başladık diyen Porgalı, “ Bu onları rahatsız etti. Yüzde 2’lik zengin kısmının elinden alacağız dedik. Korkmaya başladılar. Biz yüzde 98’i umudu olduk. Tek başımıza iktidara geliyoruz ve bu seçimi de alacağız” sözlerini kaydetti.

Yoğun seçim çalışmalarına rağmen anneler gününü unutmayan Hulisi Porgalı annler günü için hazırlanan “Anneler Günü” etkinliğine katıldı.

Dünya’nın en kutsal varlıkları olan annelerin Porgalı, Porgalı slaoganları attığı ve yoğun ilginin gösterildiği CHP Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, “ Anneler kutsaldır, cennet annelerin ayağının altındadır. Her erkeğin arkasındaki güç, idolündeki kadın annedir. Anneler olarak bizi desteklemeyin bizim için çalışın. Bugün ki iktidar kadınlar sayesinde bu seviyelere geldi ve iktidarını kadınlarla sürdürüyor. Biz seksen darbesinden sonra kadınlarımıza, gençlerimize aman siyaset yapmayın dedik. Sahaları AKP’nin kadınlarına bıraktık.

Konuşmaların ardından CHP Milletvekili adayı Hulisi Porgalı eşi Nihal Porgalıy’la birlikte annelerle halay çekti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ