Büyükşehir Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Büyükşehir Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

08 Mart 2016 518 views 0

İş veriminin artırılmasının yanı sıra birimler arası koordinenin güçlendirilmesi amacıyla organize edilen Büyükşehir Belediyesi Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

7 Mart Pazartesi günü başlayan Turnuvaya; Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları MASKİ Daire Başkanlıkları ile Büyükşehir Belediyesi Şirketleri’nden toplam 27 takım katılıyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası kapsamında 4 grup oluşturulurken, toplamda 86 maç oynanacak.

Birbirinden çekişmeli maçlar oynanıyor

Mişmişpark Fuar Alanı girişinde bulunan Pınarbaşı Halı Saha’da düzenlenen turnuvada birbirinden çekişmeli ve zevkli karşılaşmalar oynanıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu Malatya İl Hakem Kurulu Hakemleri tarafından yönetilen grup maçlarında; İmar İşleri Daire Başkanlığı, MOTAŞ A.Ş.’yi 3-2 yenerken, MASKİ Kanalizasyon, MASKİ Yatırım’ı 7-1, Hukuk Müşavirliği Ulaşım Hizmetler Daire Başkanlığını 6-4, Zabıta Daire Başkanlığı Esenlik Karo’yu 8-4, Destek Hizmetler Daire Başkanlığı, Yol ve Altyapım Şubesi’ni 3-2, Özel Kalem Müdürlüğü de MEGSAŞ’ı 4-1 yendi.

Her gün 6 maç

Her gün 6 maçın oynanacağı turnuvada; 24 Mart 2016 tarihinde grup maçları tamamlanarak, 28 Mart 2016 tarihinde çeyrek final, 30 Mart 2016 tarihinde yarı final maçları oynanacak olup, 1 Nisan 2016 tarihinde ise 3.lük ve final maçları oynanacak.

Centilmenlik ön planda

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimlerinin katıldığı ve yaklaşık 1 ay sürecek olan Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nda centilmenlik ön planda yer alıyor. 1., 2. ve 3. ile en centilmen takımın da seçileceği turnuva büyük ilgi görüyor.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ