“Eleştiriye EVET,Küfür ve Hakarete HAYIR”

süper ligde kalma mücadelesi veren BtcTürk Yeni Malatyaspor, resmi  “Eleştirilere  evet küfür ve hakarete hayır “paylaşımını yaptı.Ayrıca hakaret ve küfürlü yorum yapanlar hakkında yasal işlemlerin başlatıldığını belirti.

06 Temmuz 2020 4.221 views 0

Süper ligde kalma mücadelesi veren BtcTürk Yeni Malatyaspor, resmi  “Eleştirilere  evet küfür ve hakarete hayır “paylaşımını yaptı.Ayrıca hakaret ve küfürlü yorum yapanlar hakkında yasal işlemlerin başlatıldığını belirti.

Yeni Malatyaspor kulübünden yapılan açıklama şu şekilde;

Büyük BtcTurk Yeni Malatyaspor ailesi…

Bu sezon özellikle ligin ikinci yarısında sergilediğimiz performans kulübümüze yakışmamakla birlikte, taraftarımızı da üzdüğümüzün farkındayız. Nasıl ki başarıda hep birlikte seviniyorsak, başarısızlıkta da ‘hepimizin payı var’ anlayışıyla yöneltilen haklı eleştirileri üzerimize aldık, almaya devam ediyoruz.

Fakat, özellikle sosyal medya platformlarımızda son dönemlerde bu büyük ailenin bir ferdiymiş gibi görünüp, küfür ve hakaret ağırlıklı yorum ve paylaşımlarıyla kulübümüze zarar veren kişilerin varlığı tespit edilmiştir.

Bu anlamda sosyal medyanın etik kullanımı ve devletimizin bu yeni nesil iletişim platformunu daha doğru ve etkili kullanma adına yapmayı düşündüğü çalışmaların ışığında eleştiriye evet, küfür ve hakarete hayır diyoruz.

Küfür ve hakaret içerikli yorumları yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatılmış olup, sosyal medya platformlarımıza ulaşmaları engellenmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.