Malatya’da Halı Saha Futbol Turnuvası Düzenlenecek

Malatya’da Halı Saha Futbol Turnuvası Düzenlenecek

01 Mart 2016 539 views 0

Her gün 3 maçın oynanacağı turnuva, yaklaşık 1 ay sürecek

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLİYOR

İş veriminin artırılmasının yanı sıra birimler arası koordinenin güçlendirilmesi amacıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından birimler arası Halı Saha Futbol Turnuvası düzenleniyor.

Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Büyükşehir Belediyesi Şirketleri’nin katılacağı turnuva yaklaşık 1 ay sürecek.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nın 4’ncüsü, (Büyükşehir Belediyesi olarak 1’ncisi) 7 Mart – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

27 takım, 86 maç

Mişmişpark Fuar Alanı girişinde bulunan Pınarbaşı Halı Saha’da düzenlenecek olan turnuvaya; Malatya Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları, MASKİ Genel Müdürlüğü Daire Başkanlıkları ile Büyükşehir Belediyesi İştiraklerinin takımları katılacak. 27 takımın katılacağı turnuvada, toplam 86 maç yapılacak.

Her gün 3 maç

7 Mart Pazartesi günü başlayacak olan turnuva için 4 grup oluşturuldu. Kura çekiminin yapıldığı turnuvada her gün 3 maç yapılacak. 28 Mart 2016 tarihinde çeyrek final, 30 Mart 2016 tarihinde yarı final maçları oynanacak olup, 1 Nisan 2016 tarihinde ise 3.lük ve final maçları oynanacak.

Centilmenlik ön planda

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimlerinin katılacağı ve yaklaşık 1 ay sürecek olan Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nda centilmenliğin ön planda olacağı kaydedildi. En centilmen takımın da seçileceği turnuvanın, gerek personel, gerekse de basın ve sporseverler tarafından ilgi görmesi bekleniyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ