Süper lig’de 3 haftalık program açıklandı.E.Yeni Malatyaspor…

24 Ocak 2018 445 views 0

Süper Lig’de 20, 21 ve 22. hafta maçlarının programı belli oldu.

Evkur Yeni Malatyaspor süper ligdeki 20.hafta maçında 3 şubat Cumartesi günü saat 16:00’da Antalya’da Antalyaspor,21.haftada 9 şubat cuma günü saat 20:00’da kendi sahasında Kasımpaşa’yı ağırlayacak.22.haftada ise Bursaspor ile Bursa’da 18 Şubat pazar günü saat 13:30’da karşılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 20, 21 ve 22. hafta müsabakalarının programı şöyle:

20. hafta

2 Şubat Cuma:

20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Büyükşehir Belediye)

3 Şubat Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Antalyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Antalya)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

4 Şubat Pazar:

13.30 Osmanlıspor-Kayserispor (Osmanlı)

13.30 Kasımpaşa-Teleset Mobilya Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Galatasaray (Sivas Yeni 4 Eylül)

5 Şubat Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

21. hafta

9 Şubat Cuma:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

10 Şubat Cumartesi:

13.30 Göztepe-Osmanlıspor (Bornova)

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Stadı henüz açıklanmadı)

19.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Vodafone Park)

11 Şubat Pazar:

13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

12 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)

22. hafta

16 Şubat Cuma:

20.00 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Şubat Cumartesi:

13.30 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Osmanlıspor (Sivas Yeni 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

18 Şubat Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19 Şubat Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Stadı henüz açıklanmadı)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ