MASKİ’DEN KAPALI ÇARŞI’DA YENİ ABONELİK İŞLERİ BÜROSU

15 Ocak 2019 120 views 0


Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için İnönü Kapalı Çarşı içerisine abonelik işlemleri bürosu açtı.

          Büyükşehir süreciyle birlikte Malatya hızla gelişip modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, MASKİ de önemli yatırımlarla hizmet altyapı ağını daha sağlıklı ve uzun ömürlü hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından, daha önce İnönü Kapalı Çarşısı’nda vatandaşların su faturalarını ödemeleri için bir vezne hizmete açılmıştı. Vatandaşların Abonelik ve sayaçlarıyla ilgili tüm iş ve işlemlerini yapabilecekleri yeni bürosu İnönü Kapalı Çarşısı’nda açıldı.  

          MASKİ’nin abonelik iş ve işlemleri Büyükşehir Belediyesinde, Battalgazi Belediyesinde, MASKİ Genel Müdürlüğü Hizmet binasında ve 11 ilçe şubelerinde yapılmaktadır. Abonelik işlemlerinin yapılacağı Kapalı Çarşı bürosu MASKİ tarafından açıldı. Böylece şehrin farklı noktalarında ikamet eden vatandaşlarımızın bulundukları bölgeye en yakın şubesinde kolaylıkla işlem yapabilmeleri sağlandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.