Yeni Malatyaspor’da Erol Bulut kaçan 3 puana yanıyor.

20 Ocak 2018 458 views 0

Malatya’nın Teknik Patronu Erol Bulut Ligin 2.yarısına iyi başladıklarını ve galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söyledi.
Malatya’nın Teknik Patronu “Erol Bulut’un maç sonrası açıklaması şöyle:
,”Ligin 2. Yarısına iyi başladık. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kaybettiğimiz 2 puan var. Ama deplasmanda alınan 1 puan her zaman söylediğim gibi altın değerindedir.Çok şey kaçırdık. Bir penaltı kaçırdık birkaç net pozisyon kaçırdık. Ama ligin 2. Yarısına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kaçırdığımız bu 2 puanı önümüzdeki maçlarda telafi edeceğiz, çalışmalarımızı o yönde sürdüreceğiz.”

“Malatyaspor’un 1 puandan fazlasını hak ettiğini düşünüyorum”

İrfan Buz, ikinci yarıda ise futbolcularının oyunu daha iyi forse ettiğini ifade ederek, “İki tane pozisyonumuz da var. Baktığınız zaman Serdar’ın direkten dönen şutu, Musa’nın bir pozisyonu var. İkinci devre kontrolü daha üzerimize aldık. Yeni Malatyaspor’un 1 puandan fazlasını hak ettiğini düşünüyorum. Bizim için 1 puan iyiydi. İstediklerimizi sahaya yansıtamadık ama şu da bir gerçek futbolda yenemiyorsan, yenilmeyeceksin. Yeni Malatyaspor’u da kutluyorum. Şimdi önümüzdeki müsabakalara bakacağız” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ