Yeni Malatyaspor Teknik direktörü Erol Bulut, “Maçlara 11 kişi çıkabiliyorsak iyi.”

Spor Toto Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut, transfer konusunda, “Transferle ilgili fazla bir şey söyleme istemiyorum. Bugüne kadar yeterince konuştum. Açıklamalarımın da içeriği belli. Verdiğim raporda belli. O yüzden bende sizin gibi, bir taraftar gibi, herkes gibi bekliyorum. O konuları transfer komitemiz ve başkanımızla görüşmeniz daha iyi olur” dedi.

15 Ocak 2019 269 views 0Orduzu Pınarbaşı Tesisleri’nde gazetecilere açıklamada bulunan Bulut, Antalya’da gerçekleştirilen devre arası kamp çalışmalarının çok iyi geçtiğini ifade etti.

Bulut, 10 günlük bir kamp dönemi geçirdiklerini anımsatarak, “Devre arası kamp çalışmalarımız kapsamında iki hazırlık maçı oynadık. Hazırlık maçlarında da eksikliklerimizi gördük. Neyi daha eksik yaptığımız durumları görmüş olduk. Her iki hazırlık maçının da olumlu geçtiğini söyleyebilirim. Bir iki tane ufak sakatlıklarımız oldu. Mustafa Akbaş, Rahman Buğra Çağıran ve Eren Tozlu sakatlandı. Maalesef Adem Büyük de sakatlandı. Saha şartları uygun olmadığından dolayı suni çimde antrenman yapmak zorunda kaldık. Adem orada bileğini burktu, doktorun raporuna göre 5-6 hafta aramızdan ayrı kalacak. Yapacak bir şey yok. Şuan bunlarla mücadele etmek zorundayız. Maçlara 11 kişi çıkabiliyorsak iyi, çıkıp o arkadaşlarımızla mücadelemizi devam ettireceğiz” diye konuştu.

Transferle ilgili fazla konuşmak istemediğini dile getiren Bulut, “İki önemli futbolcumuzu satmış olduk. O transferlerden de kulübümüz gelir elde etti. Transferle ilgili fazla bir şey söyleme istemiyorum. Bugüne kadar yeterince konuştum. Açıklamalarımın da içeriği belli. Verdiğim raporda belli. O yüzden bende sizin gibi, bir taraftar gibi, herkes gibi bekliyorum. O konuları transfer komitemiz ve başkanımızla görüşmeniz daha iyi olur. O konuyla ilgili bir şey söyleyemeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Bulut, bir gazetecinin, ‘Geçtiğimiz günlerde istifa etmeyi düşündüğünüz yönünde haberler çıktı. Bununla ilgili söylemek istediğiniz bir şey var mı?’ sorusuna, “Haberi yapan arkadaşa sormanız gerekiyor, ben hala takımımın başındayım. Benim verdiğimiz bir söz var; ne olursa olsun takımımın başında sonuna kadar duracağım. Ekibimle, futbolcularımla birlikte sonuna kadar bu savaşı sürdüreceğim. Bu da Mayıs’ın sonuna kadar” cevabını verdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.