02 Ekim 2019 238 views 0

Yeni Malatyaspor Cuma günü oynayacağı Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürürken, Nurettin Soykan tesislerinde antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ön libero oyuncusu Robin Yalçın, 4 Ekim Cuma günü 20.30’da Yeni Malatya Stadyumu’nda karşılaşacakları Denizlispor karşısında mutlak 3 puanı hedeflediklerini söyledi.

Yalçın, sezonun en kötü maçını Antalyaspor karşısında oynadıklarını kaydederek, “Kaybettik ama önümüze bakacağız. Cuma günü  Denizlispor ile önemli bir maç oynayacağız. İnşallah o maçta 3 puanı alırız.Çok sıkıntımız yok. Denizlispor karşısında hedefimiz 3 puan almak. Cuma günü oynayacağımız maç bizim  için çok önemli” ifadelerini kullandı.

Yalçın Denizlispor karşısında cezalı olan Mustafa Akbaş ile sakatlığı bulunan Arturo Mina’nın forma giyemeyeceklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Zaten çok opsiyonumuz yok. Ama savunma sadece stoperde değil. Biz, takım olarak savunma yapıyoruz. Takım olarak ofansif oynuyoruz. En önemlisi birlikte hareket etmek istiyoruz. İnşallah cuma günü de taraftarımız için 3 puanı alacağız. Denizlispor karşısında birlikte mücadele edeceğiz. Yüzde yüz 3 puanı almak istiyoruz.”

Denizlispor’un lige iyi başladığını kaydeden Yalçın, “Biz zorlu maçlar oynadık. Başakşehir, Trabzonspor, Galatasaray ile oynadık. Denizlispor belki buraya 1 puan için gelecek ama kendi evimizde 3 puanı almak istiyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.