Cumhurbaşkanı Erdoğan,31 ilde devam eden şehirler arası sınırlandırılmasının 7 il’inde bugün itibariyle kaldırıldığını belirti.BU iller arasında Malatya’da var.

04 Mayıs 2020 220 views 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan,31 ilde devam eden şehirler arası sınırlandırılmasının 7 ilde bugün itibariyle kaldırıldığını belirti.Bu iller arasında Malatya’da var.Yapılan değerlendirmeler sonucu Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla’ya hava, kara ve deniz yoluyla yapılacak giriş ve çıkış kısıtlamasının kaldırıldığı belirtilen genelgede, diğer 23 il ile Zonguldak’a yapılacak tüm giriş ve çıkışlar için getirilen kısıtlamanın ise devam ettirilmesi kararı alındığı kaydedildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,”halen 31 ilde uygulanan şehirler arası giriş çıkış sınırlandırmasını ilk etapta bu geceden itibaren 7 ilimiz için bitiriyoruz.Antalya, Aydın, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla’dır. Her hafta illerimizle ilgili değerlendirme yapacak, gelişmelere göre karar vereceğiz. Diğer 24 ilimizdeki giriş çıkış sınırlaması 15 gün süreyle uzatılmıştır.”ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.