MALATYALI HOCA SİNAN GÜNAY’IN VOLEYBOLDAKİ BÜYÜK BAŞARISI…

Türkiye Voleybol Erkekler 2.lig 4.grupta mücadele eden Adıyaman Gölbaşı lisesi,salondaki başarısıyla büyük bir dikkat çekiyor.Gölbaşı Lisesinin Voleyboldaki bu başarısının arkasındaki isim Malatyalı bir hoca olan Sinan Günay’a ait.

18 Kasım 2019 672 views 0

 

Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Günay,Malatya futbol kamuoyunun tanıdığı ve Malatya’da uzun süre Amatörde top koşturduktan sonra öğretmenlik hayatına atıldı ve yaklaşık 5 yıl önce Gölbaşı lisesine tayin olduktan sonra Voleybola olan ilgisiyle Gölbaşı lisesi voleybol takımını kurdu ve şuanda Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2.lig 4.grupta şampiyonluk mücadele veriyor.Günay,hedeflerinin bu ligde kalıcı olmadığını ve Gölbaşı ilçesini 1.ligde temsil etmek istediklerini,sezon başında ona göre transfer yaptıklarını belirtti.

Şehri en iyi şekilde temsil edip 2 lig’de misafir olduklarını belirten Sinan Günay,”Çıtamızı devamlı yüksek tutuyoruz bizlere desteklerini esirgemeyen başta Gölbaşı  halkına, Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal’a, Sayın Belediye Başkanı İskender Yıldırım’a sonsuz teşekkür ediyorum.Buradan tüm Gölbaşı’na seslenmek istiyorum. Başarılarla dolu bu takımı yalnız bırakmasınlar. Gölbaşı ismini en iyi şekilde temsil edeceğimizden de  şüpheleri olmasın.” diye konuştu.

Gölbaşı lisesi 3 hafta sonunda rakiplerine set vermeden 3’te 3 yapıp şampiyonluğa emin adımlarla gidiyor.Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 2.lig 4.grupta Adıyaman Gölbaşı Lisesi voleybol takımı, ligin ilk haftasında Erzin Yeşilkent Spor voleybol takımını,2.haftada Adıyaman İlim Kültür S.K  ve 3.haftada Erzin Yeşilkent Spor voleybol takımını aynı skorlarla 3-0 yenerek ligde ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Malatya