Bülent Daşkın, “KÜSTÜM OYNAMIYORUM”

26 Eylül 2020 954 views 0

Bülent Daşkın, Yeni köşe yazısı “KÜSTÜM OYNAMIYORUM”

Deveye sırtın niye eğri demişler nerem doğru ki demiş, maalesef Malatyaspor için söylene bilinecek en güzel söz bu.

Geçen hafta orta sahasız bu kadar dedik bu hafta kalecide, defansta bu kervana katıldı.

Evet takım yeni biraz zamana ihtiyaç var, ancak öyle bir takım var ki sahada ilerisi için hiç ama hiç umut vermiyor. Yapılan transferler için belki çok erken ama bu takıma katkı sağlayacak bu takımı ayakta tutabilecek bir iki kişi dışında üçüncü kişiyi söylemek çok zor.

Kimse kusura bakmasın ama yazımın başlığında söylediğim gibi küstüm oynamıyorum modundan bir an önce çıkıp transferin bitmesine daha 10 gün varken çözüm bulmak zorundasınız.

Kim mi bu küsenler öncelikle sayın BELEDİYE BAŞKANI, MİLLETVEKİLLERİ, ODA BAŞKANLARI VE SAYIN ADİL GEVREK kısacası bu şehrin ileri gelenleri kafa kafaya verip bu şehrin en büyük değeri olan Malatyaspor’u bu düştüğü durumdan çıkarmak zorundadırlar.

Öyle küsmekle kaçmakla olmaz koca şehrin hayalleri kimsenin egosunu tatmin edecek durumda değil kimsede unutmasın ki Malatya şehri ve insanları bu durumu haketmiyor.

Koskoca şehir her hafta yüzü yere bakarak geziyor şu illet hastalık döneminde belkide alacağı galibiyetlerle bir nebze moral motivasyon olacakken daha çok stres ve üzüntü yaşıyorlar.

Umarım bir an önce bu hatalardan dönülür Omuz omuza birlik olarak bu takımı istediğimiz yerlere getirildiğini görürüz.

 

SAYGILARIMLA..

Bülent Daşkın
Bülent DaşkınDiğer Yazıları
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.